Školy

28. ZŠ

MIŠí děti říkají STOP kyberšikaně
Projekt vytvořený v rámci programu Minimalizace Šikany (MIŠ)

Pro přehrání audia musíte mít nainstalovany FLASH

 
 
Benešova ZŠ a MŠ

Vám představí několik vystoupení ze školní akademie, která se nesla v "pirátském duchu". Diváci budou moci zhlédnout taneční, pěvecké a divadelní představení. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet svoji zručnost v pracovních dílnách, které si pro Vás připravili učitelé a žáci. Na výstavních panelech veřejnost nahlédne do života a záměrů Benešovy ZŠ a MŠ.
 
 
Střední odborná škola obchodu, užitého umění a dsignu Nerudova

fotoateliér, plackovací dílna a výtvarné dílny pro veřejnost
 
 
Plzeňské obchodní akademie, s.r.o.

hudební vystoupení - průřez hudebními styly
kytarové duo - španělské rytmy
taneční vystoupení - hip hopová skupina

+ doprovodný program na prezentaci zaměření naší školy
 
 
Střední škola Horní Bříza

Střední škola Horní Bříza byla založena roku 1949. V současnosti je moderním vzdělávacím zařízením, které svým studentům nabízí řadu možností. Mladí lidé si mohou vybrat ze čtyřletých uměleckořemeslných oborů zaměřených na zpracování keramiky a kamnářství. Do vzdělávací nabídky školy patří také tříleté učební obory Keramik, Zámečník, Elektrikář, Obkladač a Kamnář.
Střední škola Horní Bříza uspořádala svým žákům autorskou výstavu „Keramické inspirace“ v Mariánské Týnici. V současné době se organizují autorské výstavy žáků v místech jejich bydliště, v říjnu se bude konat výstava v Tachově.
 
 
Soukromá stŕední uměleckoprůmyslová škola Zámeček

workshop enkaustiky a mozaiky
 
 
Základní škola Dobřany

workshop zumby vedený dětmi
 
 
1.ZŠ     Divadlo v KoŠi

Divadlo v KoŠi působí při Komunitní škole 1. ZŠ už desátým rokem.Každoročně se účastní divadelních přehlídek v rámci Dětské scény. V letošním roce získalo na regionální přehlídce Tartas v Dobřanech Čestné uznání za divadelní ztvárnění netradiční látky. Na přehlídce vystupovalo právě s hrou V tomto znamení zvítězíš aneb příběh o plzeňských kašnách. Můžete se těšit na setkání s oživlými postavami z plzeňského znaku.