Den Meliny Mercoury 18.6.2011

časy jsou orientační


PÓDIUM   I BOMBA RÁDIO TESCO

14:00-14:40 Gang Sinatra
14:45-15:15 Rádio Bomba
15:15-15:55 Chuť
16:00-16:30 Rádio Bomba
16:30-17:10 Friday
17:15-17:45 Rádio Bomba
17:45-18:25 Tribal Theory
18:30-19:00 Rádio Bomba
19:00-19:40 Grande tete
19:45-20:15 Rádio Bomba
20:15-20:55 Rubiano
20:55-21:15 Rádio Bomba
21:15-21:55 Different D.I.S.C.O.

PÓDIUM   II HUDBA, TANEC, BMX RAMPA ďolíček pod Inwestem

13:00-14:00 Rytmus & Pohyb Petra Parvoničová
14:00-18:00 BMX Freestyle style jam a exhibice českých jezdců a hostů z Chorvatska – Warehouse crew
14:00-16:00 PilsenLive! Battle BMX
15:30-16:00 Zvuková zkouška RH Funkis
16:00-18:00 Funky-RH Funkis + BDS
18:30-19:30 Let’s do the dance - Flash mob, Soul Train a jiné taneční zábavy
20:00-22:00 DANCE Battle with BDS Academy, Bogaloozers, DJ Sanchez etc.

PÓDIUM   III DIVADLO povodí Vltavy

14.00 - 14.45 Loutkové divadlo Třemošná / Čert a Káča
14.50 - 14.55 2-6.třida 1.ZŠ / orientální tanečnice
15.00 - 15.30 Benešova ZŠ a MŠ / ze školní akademie
15.40 - 16.20 Loutkové divadlo Třemošná / Adámek mezi broučky
16.30 - 16.50 Divadlo v koši 1.ZŠ / V tomto znamení zvítězíš aneb příběh o plzeňských kašnách
17.00 - 17.20 Paprsek / tanec
17.30 - 19.30 Křižíkovo gymnázium / divadlo - hudba - tanec
19.40 - 20.00 Mnoháček Zgublačenko / vtipné říkánky nejen o Plzni
20.10 - 20.40 Umění je OBRANA / přednáška plzeňských architektů o budoucnosti kulturních památek v Plzni příprava projekce na Visual manual

příprava projekce na Visual manual

21.00 - 22.30 Visual Manual Special / prezentace studentů vysokých uměleckých škol - speciálně studenti z UUD Plzeň

PÓDIUM   IV PŘEHLÍDKY Americká

10.00 - 13.00 zkouška UUD molo + hudba
14.00 - 14.50 ZŠ Dobřany / zumba workshop vedený dětmi
15.00 - 15.50 Plzeňská obchodní akademie / módní přehlídka, taneční vystoupení
16.00 - 16.20 Integrovaná střední škola živnostenská / módní přehlídka studentů I
16.30 - 16.50 Dům dětí a mládeže Třemošná / zumba
17.00 - 17.20 Integrovaná střední škola živnostenská / módní přehlídka studentů II
17.30 - 18.00 Ústav umění a designu / přehlídka bakalářských prací 2011 ateliéru Fashion design I
18.10 - 18.20 SOŠ a SOU obchodu, služeb a provozu hotelů,s.r.o. Plzeň / barmanská show II
18.30 - 19.00 Ústav umění a designu / přehlídka bakalářských prací 2011 ateliéru Fashion design II
19.10 - 19.20 SOŠ a SOU obchodu, služeb a provozu hotelů,s.r.o. Plzeň / barmanská show III
20.00 - 21.00 Ústav umění a designu / galapřehlídka ateliéru Fashion design
20.15 přípitek s primátorem města Plzně Martinem Baxou

PÓDIUM   V ŽONGLOBALIZACE Pařížská

14:00 - 22.00 Žonglérský workshop
Bubenický workshop
Taneční workshop (africký tanec, step, charleston, cikánské tance)
Fotografický workshop
Jak se co dělá(výroba různých žonglovátek)
15:15 Tekknikal hard cirkus / Poi performance
15:45 Equet / Cikánské tance
16:15 Four Taps / Step
17:00 Equet / Charleston
17:30 Yoyo gang / Yoyo
17:45 Dideua / Afrobrazilské tance s živými bubny
19:00 TiDiTaDe / Africké bubny a tanec
20:00 Bratři v tricku / Duo zkušených žonglérů
20:45 Takita taka / Etno experimentální perkusní sbor
21:15 Takita taka + Estela de Fuego / Africké bubny a ohnivá show
+ Bubenické a ohnivé překvapení nakonec

NEPÓDIUM   VI Dj's Wilsonův most

14:30- 15:00 Diversevoice
15:00- 17:00 Dj Bjay
7:00- 18:00 32300
18:00- 20:00 Dj's Boycottletes
20:15- 21:15 Chodska Junta

PROJEKČNÍ STAN PREZENTACE, FILMY Denisovo nábŕeží

13.00 - 14.00 zkouška techniky všech zúčastněných
14.00 - 15.00 Gymnázium Plasy / Plasy - genius loci
15.05 - 15.15 Střední škola Horní Bříza / Keramické inspirace
15.20 - 15.40 Animánie / Adéla Tanzerová / projekce filmů Westtrhák, Klíč
15.45 - 15.55 Masarykovo gymnázium / Martin Páv / Sonáta padajícího listí
16.00 - 17.00 Gymnázium Plasy / Plasy - genius loci
17.05 - 17.15 28.ZŠ / MIŠí děti říkají STOP kyberšikaně z programu Minimalizace Šikany (MIŠ)
17.20 - 17.50 Animánie / Matěj Forejt / projekce filmu Šedé město
18.00 - 19.00 Gymnázium Plasy / Plasy - genius loci
19.00 - 19.50 Křižíkovo gymnázium - J.Čížek, P.Šmíd / Fuck Prejudice / dokument z projektu Předsudky jsou out
20.00 - 20.30 Masarykovo gymnázium / Martin Páv / Moje a Tvoje

ANDĚL MUSIC CLUB AFTERPARTY Bezručova 5

od 22.30 Dj's Boycottletes, Rudeboy